Romuald napisał(a):

|
Jedyna nadzieja to obiecanie dodatkowej kasy za awans,tylko to może sprawić,że odchodzącym w lecie będzie się chciało powalczyć o ten awans.
|
Ja kazałbym im zapłacić jak chcą grać w aktualnej formie.
Przestawiłeś wszystko - to ONI SĄ DLA NAS a nie my dla nich.