Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Daja`n
Senior Member
 
 
Od: 11.2009
Skąd: SKMK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20154
Stary 09.04.2012, 13:00
Już dawno moderatorzy powinni wywalać każdy post opieczętowany barwami Legii bo to jest jakaś zaraza na tym forum.Dla przykładu gość 0 22 ma w opisie 9 MP a każdy Wiślak zna historię tego 9 MP odebranego za korupcję w meczu z nami.I ja się pytam czy My Wiślacy chcemy tolerować takiego pajaca?Może w końcu przejrzycie na oczy z kim macie do czynienia.
Odpowiedz cytując