Wyświetl pojedynczy post
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków
 
Od: 09.2010
Skąd: Kraków/Bolechowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3541
Stary 09.04.2012, 12:25
Maskant musial poleciec bo wygadywal brednie na temat porazek, nie rozumial co to znaczy przegrac derby. Za to zwolnienie Moskala bylo bez sensu, zespol sie zgrywal, mial styl - owszem byly porazki- ale czy teraz ich nie ma?!

ja mysle, ze Cupial Probierza wy.......i przed koncem sezonu. Szkoda, bo jednym z najbardziej odpowiedzialnych za obecna mizerie sportowa jest wlasnie Cupial.
Odpowiedz cytując