|
Maskant musial poleciec bo wygadywal brednie na temat porazek, nie rozumial co to znaczy przegrac derby. Za to zwolnienie Moskala bylo bez sensu, zespol sie zgrywal, mial styl - owszem byly porazki- ale czy teraz ich nie ma?!
ja mysle, ze Cupial Probierza wy.......i przed koncem sezonu. Szkoda, bo jednym z najbardziej odpowiedzialnych za obecna mizerie sportowa jest wlasnie Cupial.
|