ToTylkoJa napisał(a):

Rok temu też było dużo postów warszawiaków, a Legia nie zdobyła chyba mistrzostwa Polski. Więc nie jest to spowodowane tym, że Legia ma szanse na mistrzostwo.
Czepianie sie się dla samego czepiania czy jest jakiś głębszy morał z Twojego przekazu?
|
Wybacz, ale na morały to akurat Wy się silicie. Ja zadałem tylko proste pytanie na które nie odpowiedziałeś.