Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
ToTylkoJa
Senior Member
 
 
Od: 05.2008
Skąd: Ł3

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20150
Stary 09.04.2012, 11:29
Rok temu też było dużo postów warszawiaków, a Legia nie zdobyła chyba mistrzostwa Polski. Więc nie jest to spowodowane tym, że Legia ma szanse na mistrzostwo.
Czepianie sie się dla samego czepiania czy jest jakiś głębszy morał z Twojego przekazu?
Odpowiedz cytując