7 kotów napisał(a):

Probierz nie jest w stanie zrobic mistrzowskiego zespolu, itd, itd
Mam z nim jak z Okuką. Od ogloszenia go trenerem czekam na zwolnienie.
Mam tylko nadzieje, ze ta ofiara losu nie zawali derbow.
Osobną sprawą jest dla mnie Bednarz.
Juz chyba mniej bym przezywal tandem Kapka + Smuda niz Bednarz + Probierz.
Powtorze jeszcze raz, to co pisalem 1.03: Cupialowi doradza chyba jakas swinia z kaluzy. To jest sabotaz, zatrudnianie takich ludzi w Wisle.
Probierz won. Bednarz won.
|
Myślałem, że zostałem sam na tym forum z podobnymi przemyśleniami.
No, ale jak widać mały klubik już jest.
