Wyświetl pojedynczy post
Elefant
Senior Member
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1112
Stary 09.04.2012, 10:56
7 kotów napisał(a):Wyświetl post
Probierz nie jest w stanie zrobic mistrzowskiego zespolu, itd, itd

Mam z nim jak z Okuką. Od ogloszenia go trenerem czekam na zwolnienie.
Mam tylko nadzieje, ze ta ofiara losu nie zawali derbow.



Osobną sprawą jest dla mnie Bednarz.
Juz chyba mniej bym przezywal tandem Kapka + Smuda niz Bednarz + Probierz.

Powtorze jeszcze raz, to co pisalem 1.03: Cupialowi doradza chyba jakas swinia z kaluzy. To jest sabotaz, zatrudnianie takich ludzi w Wisle.


Probierz won. Bednarz won.
Myślałem, że zostałem sam na tym forum z podobnymi przemyśleniami.

No, ale jak widać mały klubik już jest.
Odpowiedz cytując