Wyświetl pojedynczy post
7 kotów
P.N.R.I.
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Dogville

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3535
Stary 09.04.2012, 10:33
kkbm napisał(a):Wyświetl post
Powalczyli jesienią o mistrzostwo. Grając kompromitujący futbol.
Kompromitujacy futbol to gramy teraz.
Wtedy gralismy nieefektywnie. 70% czasu posiadnie pilki i 4 sytuacje bramkowe na mecz.
Zabraklo stabilizacji po nieoczekiwanym sukcesie jakim bylo MP. Pilkarze pomysleli, ze skoro z marszu wygrali lige, to kolejny sezon bedzie spacerkiem. Przeciez ten rok zawalono glownie meczami u siebie. Podbeskidzie, Lechia, Górnik, Polonia, Korona 15pkt których nie mielismy prawa stracic. Kolejne 2 to mecz z katastrofalną Amiką, nastepne 2 to grajaca w 9 błazenada z łazienkowskiej.
Wisła miała i ma potencjał, zeby u siebie zaliczac komplet zwyciestw. Nie zalicza, bo zrobiono gdzies błąd. Moze dobór pilkarzy pod kątem mentalnym jest nieodpowiedni ?
Z zakupow letnich jedynie Lamey i Jovanovic wygladaja na gosci, ktorzy chca robic co do nich nalezy. Inna sprawa, ze obydwaj sa slabsi niz kilku ligowych Polakow grajacych na ich pozycjach.

Gramy caly sezon bez Sobolewskiego, bez Boguskiego, Małecki to saboażysta a nie pilkarz Wisły, Melikson roztrzesiony jak nastolatka, a Biton slusznie wyszedl z zalozenia, ze skoro od grudnia sie bebni, ze nikt go nie ma zamiaru wykupywac za 1.6mln euro to po co ma sie wysilac.

Maasakant powinie prowadzic ten zespol do konca obecnego sezonu, a juz napewno powinien zostac Moskal, ktory byl z tą ekipą od samego poczatku.
Przeciez cyba tylko idiota mogl sądzic, ze zwolnienie RM i roszady trenerskie wyjda nam na korzysc. Malo bylo komu doswiadczen za Liczki, Petrescu czy teraz.

Pakowanie reki do pieca i placz, ze boli.
Boia chi molla !
Odpowiedz cytując