Wyświetl pojedynczy post
kkbm
Member
 
Od: 04.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3534
Stary 09.04.2012, 10:11
Po prostu Wiślak napisał(a):Wyświetl post
A kto Ci powiedział, że chciał sprowadzić „kolejnych Lameyów”? Sam mówił niejednokrotnie o zupełnie innym typie zawodników. Jak wiadomo, mierzył np.: w Świerczoka.


Zrobił wynik, rozwinął scouting i szkolenie (zatrudnienie nowych scoutów i trenera do młodzików), skutecznie posprzątał po poprzednikach i ich wyprzedaży drużyny
Kto tych młodzików trenuje?


Po prostu Wiślak napisał(a):Wyświetl post
Mityczny? Ci ludzie są z krwi i kości, pracowali i obserwowali piłkarzy. Gdzie są teraz? Pytaj Bednarza,
który ogłosił już dawno, że jemu nie są potrzebni . Jakby scouting nie był ważnym elementem składowym każdego profesjonalnego klubu. Bez scoutingu Bednarz miał takie kwiatki jak Jirsak.
No nie wątpię, że komuś płacimy pensję, ale jakoś tych transferów nie widzę. Chyba że dotychczasowe transfery to zasługa naszych scoutów.Ww takim razie nie wiem, po co nam Vaklckx? Do podpisywania umów? Tyle to Pani Jadzia zrobi. Albo hmmm... nie. Pani Jadzia nie podpisałaby umowy z Chavezem w takim kształcie, w jakim ona wiąże Wisłę.

Po prostu Wiślak napisał(a):Wyświetl post
Czyli co, to oni byli na koniec wyżej w tabeli od Wisły, okazali się lepsi i grali ze Standardem? Zapomniałem, że w Twoim świecie to Fulham wyrzucił Wisłę z pucharów.
OK. Żyjmy złudzeniami. Wielka Wisła Valckxa rozbiła w pył Anglików, przejechała się po Bułgarach, prawie pokonała po heroicznym boju tytanów z Belgii. W lidze walczyła jak równy z równym z Widzewem Łódź, Koroną Kielce i Ruchem Chorzów. Choć trochę brakło do remisu, to nie ma co narzekać.

Po prostu Wiślak napisał(a):Wyświetl post
Przy Reymonta. Wraz z mistrzostwem Polski ad. 2011 i wyjściem z fazy grupowej LE. W miejscu, o którym dziesiątki, nie, setki innych polskich klubów mogą jedynie poważyć. Ten zespół walczył, potrafił wygrywać i miał dobre perspektywy dopóki Cupiał nie zaczął się mieszać i nie wyrzucił Maaskanta.
Potrafił walczyć do ostatniej minuty o remis z Widzewem i nawet z Ruchem.


Po prostu Wiślak napisał(a):Wyświetl post
A skąd Ty wiesz, że zespół nadal prowadzony przez Maaskanta i „poprawiony” zimą przez Valckxa ponownie nie wywalczyłby MP i nie przeszedł Standardu?
Powalczyli jesienią o mistrzostwo. Grając kompromitujący futbol.

Po prostu Wiślak napisał(a):Wyświetl post
Polityka zastępowania słabych zawodników lepszymi jest stosowana na całym świecie. Wypożyczenia też. Wiśle dała mistrzostwo Polski i puchary wiosną, czego jednocześnie przez całe 15 lat zaangażowania Cupiała nie dała żadna inna polityka, poza jednym jedynym wyjątkiem za czasów Kasperczaka. „Polityka sportowa Valcxka” bije wszystkie inne o głowę.
Ty to nazywasz polityką? Nie żartuj, polityka to są transfery, wymiana najsłabszych ogniw z umiarem, w uporządkowany sposób, z konkretnym celem. A my co rok wywalamy ponad połowę pierwszego składu. Znaczy nie wywalamy, bo to nie są nasi piłkarze. Nikomu ich nie sprzedamy. Rozumiesz w czym problem?

Po prostu Wiślak napisał(a):Wyświetl post
Lepsze rewolucje kadrowe co rok i gra w LE, niż stawianie na „młodych i zdolnych Polaków” typu tych z Górnika, Odry, Ruchu czy Korony kończone brakiem jakichkolwiek krajowych czy międzynarodowych osiągnięć. Jestem niemalże pewien, że za Bednarza i Kapki szybko się o tym wszyscy przekonamy.
W tym roku zbieramy regularny oklep od tych młodych zdolnych, więc kto wie...


Po prostu Wiślak napisał(a):Wyświetl post
To Wisła źle zrobiła, że na życzenie Cupiała, który od zawsze zatwierdza i nakreśla cele klubu walczyła o LM? Valckx sobie wymyślił, o co klub ma walczyć? Lepiej i korzystniej finansowo byłoby, gdy Wisła walczyła o LM tak jak wtedy z Lewadią?

Ale za przeproszeniem pie….sz.
Pełna kultura.
Odpowiedz cytując