|
jak może być zdjęcie z lat 80 skoro jest logo SSA? A z tego co napisane to rok 2002/2003 mecz z Wisłoką więc wcale nie tak dawno.
I pytanie jak najbardziej poważne na stronie historiawisly koleś z Unii pisze że układ zaczął obowiązywać od 2004roku. Jak to się stało że jeszcze rok wcześniej nasze szale wisiały na płocie?
Dumny po zwycięstwie
Wierny po przegranej
Zbanowany za napisanie "matoł", "jeba*y złamas", "3 kretynów" o ludziach dla których flaga Polski do góry kołami to coś normalnego na twarzy
|