Wyświetl pojedynczy post
robertos
Member
 
 
Od: 01.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13019
Stary 09.04.2012, 09:49
Jakub Kosecki - temu można się przyjrzeć ,oczywiście Brożek ,Głowacki ,Burliga.
Aby stworzyć nową Wisłę potrzeba jest tak 3-4 doświadczonych zawodników ,ogranych w pucharach ,aby ci młodzi mogli się od nich uczyć ,wiadomo że z gwiazd zostanie Pareiko , Wilk ,Genkow ,Małecki .
Kupić młodych zawodników z niższych lig zaoferować dobre pieniądze ale tylko za wygrane mecze ,podpisać długoletnie kontrakty i czekać ,wiadomo jak by była szkółka z prawdziwego zdarzenia to już pierwsze talenty by się pokazały a tak trzeba szukać u innych .
Odpowiedz cytując