|
Jakub Kosecki - temu można się przyjrzeć ,oczywiście Brożek ,Głowacki ,Burliga.
Aby stworzyć nową Wisłę potrzeba jest tak 3-4 doświadczonych zawodników ,ogranych w pucharach ,aby ci młodzi mogli się od nich uczyć ,wiadomo że z gwiazd zostanie Pareiko , Wilk ,Genkow ,Małecki .
Kupić młodych zawodników z niższych lig zaoferować dobre pieniądze ale tylko za wygrane mecze ,podpisać długoletnie kontrakty i czekać ,wiadomo jak by była szkółka z prawdziwego zdarzenia to już pierwsze talenty by się pokazały a tak trzeba szukać u innych .
|