Wyświetl pojedynczy post
burzolod
Senior Member
 
 
Od: 07.2008
Skąd: Wielka Polska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25352
Stary 09.04.2012, 09:14
dzieki wielkie za info WISŁA ZWE .. zdjęcia z lat 80 prawdopodobnie gdzie tak jak mówiłem Wisła z Unia nie miała dobrych relacji na swojej drodze a Unia miała pożadną ekipe .
...
Odpowiedz cytując