Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
burzolod
Senior Member
Od: 07.2008
Skąd: Wielka Polska
Offline
#
25352
09.04.2012, 09:14
dzieki wielkie za info WISŁA ZWE .. zdjęcia z lat 80 prawdopodobnie gdzie tak jak mówiłem Wisła z Unia nie miała dobrych relacji na swojej drodze a Unia miała pożadną ekipe .
...
burzolod
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do burzolod
Znajdź inne posty napisane przez burzolod