dj_ibutti napisał(a):

|
Zapominasz o tym, ze z LE nic nie dostalismy... i o jednej waznej kwestii: przychod=/= dochod....
|
A co mnie interesuje dochód, ja analizuje wyłącznie kwestię budżetową, która całkowicie mi nie pasuje!
SEZON 2010/2011 sprzedaż za bagatela 7 mln euro! =30 mln zł
SEZON 2011/2012 gratyfikacje z UEFA wynoszące 5 mln euro = 23 mln zł + nowy stadion ...
Ruch, Jagielonia i inne średniaki tego nie mają a składy mają porównywalne!, baa u nich nie ma nawet stadionu! Jak to ....a możliwe!!
Co to oznacza ? Że my balansujemy na krawędzi ? Ukladając budżet układamy go na 60 mln zł, więdząc że pewne mamy tylko 20 mln zł
