|
W piątkowym fakcie widziałem artykuł o zadłużeniach Polskich klubów i pisali tam ,że:
Zadłużenie Legii wobec ITI to ponad 170 mln złotych , a zadłużenie Wisły wobec Cupiała to około 70 mln złotych.
Większość klubów jest zadłużonych.
Nie zadłużona jest Polonia ( tam JW daje kase , nie pożycza) , Korona , Zagłębie i chyba Jaga
|