Wyświetl pojedynczy post
Manhunt
Senior Member
 
Od: 03.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3527
Stary 09.04.2012, 06:44
W piątkowym fakcie widziałem artykuł o zadłużeniach Polskich klubów i pisali tam ,że:
Zadłużenie Legii wobec ITI to ponad 170 mln złotych , a zadłużenie Wisły wobec Cupiała to około 70 mln złotych.
Większość klubów jest zadłużonych.
Nie zadłużona jest Polonia ( tam JW daje kase , nie pożycza) , Korona , Zagłębie i chyba Jaga
Odpowiedz cytując