zgrybus napisał(a):

|
Ale jednak to derby. Powiedział co powiedział . Przeszłość
|
Jasne że tak - ja nie miał bym niczego przeciw żeby każdemu trenerowi walnąć klauzulę że po przegranych derbach to można go wywalić bez żadnej rekompensaty, a grajkom naliczyć grubą karę

No ale to przeszłość, najgorsze że przyszłość rysuje się w tym względzie nieciekawie.Parchy się nie poddały, u nas to już koniec sezonu...Ostatni mecz przegrany z nimi na R22 to 95 chyba...byłem na nim i mam nadzieje że po 17 latach koszmar nie powróci.