Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1108
Stary 08.04.2012, 23:20
Mówi się tak tylko i wyłącznie w jednym celu . Nie wywieraniu presji na zespole .

Który zespół ma pakę w ekstraklasie z którą nikt nie może się równać ? biedny Ruch , kopiąca Korona, Legia która dopiero co nie mogła wygrać od 4 spotkań ?

każdy może wygrać z każdym , więc w przyszłym sezonie startuje 16 zespołów z których wszystkie na starcie biją się o mistrza . Zapowiedzi są różne , ale kto staje do wyścigu tylko po to by zająć 3 miejsce od końca ?
Odpowiedz cytując