Wyświetl pojedynczy post
zgrybus
Senior Member
 
 
Od: 04.2011
Skąd: Dobczyce

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1708
Stary 08.04.2012, 23:15
1q2 napisał(a):Wyświetl post
On chyba powiedział że dla niego to porażka jak każda inna, gdzie domyślam się że nie chodziło mu o brak szacunku o to że każdy mecz ma być tak samo ważny, no ale wyszło jak wyszło.
Ale jednak to derby. Powiedział co powiedział . Przeszłość
"Przyjaciele , Rodzina i Wisła"
Odpowiedz cytując