1q2 napisał(a):

|
On chyba powiedział że dla niego to porażka jak każda inna, gdzie domyślam się że nie chodziło mu o brak szacunku o to że każdy mecz ma być tak samo ważny, no ale wyszło jak wyszło.
|
Ale jednak to derby. Powiedział co powiedział . Przeszłość