Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1707
Stary 08.04.2012, 23:10
pan Dudi napisał(a):Wyświetl post
A gdybyś ty miał jaja, to byś nie pisał takich pierdół na temat człowieka, który lekceważył Wisłę i nie szanował kibiców. Nie pamiętasz już jego wypowiedzi po przegranych derbach i ironicznego "to przecież tylko jeden mecz"? A może po prostu, jak spora część użytkowników tego forum, sam siebie nie szanujesz?
On chyba powiedział że dla niego to porażka jak każda inna, gdzie domyślam się że nie chodziło mu o brak szacunku o to że każdy mecz ma być tak samo ważny, no ale wyszło jak wyszło.
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując