pan Dudi napisał(a):

|
A gdybyś ty miał jaja, to byś nie pisał takich pierdół na temat człowieka, który lekceważył Wisłę i nie szanował kibiców. Nie pamiętasz już jego wypowiedzi po przegranych derbach i ironicznego "to przecież tylko jeden mecz"? A może po prostu, jak spora część użytkowników tego forum, sam siebie nie szanujesz?
|
On chyba powiedział że dla niego to porażka jak każda inna, gdzie domyślam się że nie chodziło mu o brak szacunku o to że każdy mecz ma być tak samo ważny, no ale wyszło jak wyszło.