Wyświetl pojedynczy post
julo
Senior Member
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Wiślak znad Warty

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1107
Stary 08.04.2012, 22:55
Młodzi zawodnicy mają to do siebie że potrafią mieć duże wahania formy. Nie da się grać tylko młodymi.
Zespół to musi być mieszanka młodości z doświadczeniem.

Szkoda mi Probierza, bo z jednej strony dostaje taką szansę jaką jest prowadzenie takiego klubu jak Wisła Kraków a z drugiej strony, w gorszym momencie nie mógł przyjść. Nie dość że nie wie kompletnie kim będzie grał w przyszłym sezonie to jeszcze mówi sie otwarcie że Wisła nie będzie walczyć już o MP w następnym. Chyba nie tego się spodziewał przychodząc do nas...
Odpowiedz cytując