Wyświetl pojedynczy post
pan Dudi
Senior Member
 
Od: 01.2006
Skąd: z domu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1706
Stary 08.04.2012, 22:19
Po prostu Wiślak napisał(a):Wyświetl post
Gdyby boss miał jaja
A gdybyś ty miał jaja, to byś nie pisał takich pierdół na temat człowieka, który lekceważył Wisłę i nie szanował kibiców. Nie pamiętasz już jego wypowiedzi po przegranych derbach i ironicznego "to przecież tylko jeden mecz"? A może po prostu, jak spora część użytkowników tego forum, sam siebie nie szanujesz?
Prawą ręką ci pogrożę, zdrajco, a nie lewą

http://inicjatywa14.net/
Odpowiedz cytując