Po prostu Wiślak napisał(a):

A gdybyś ty miał jaja, to byś nie pisał takich pierdół na temat człowieka, który lekceważył Wisłę i nie szanował kibiców. Nie pamiętasz już jego wypowiedzi po przegranych derbach i ironicznego "to przecież tylko jeden mecz"? A może po prostu, jak spora część użytkowników tego forum, sam siebie nie szanujesz?