Gwiaździsty napisał(a):

|
Był taki kopacz w ekstraklasie. Co poniektórzy wróżyli mu wielką karierę:
|
Kto mu wielką karierę wróżył, to nie mam pojęcia, ale fakty są takie, że jest bodaj dziesiąty w lidze pod względem asyst, ma tyle asyst co m.in. Kroos, Harnik czy Farfan. W przeciągu całego sezonu jego postawa w Bundeslidze wygląda przyzwoicie. A to, co robi poza boiskiem to już inna sprawa, Peszko zawsze był przyzwoitym grajkiem, ale również był "misiem z bardzo małym móżdżkiem".