Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
rw88
Senior Member
 
Od: 01.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20145
Stary 08.04.2012, 22:17
Gwiaździsty napisał(a):Wyświetl post
Był taki kopacz w ekstraklasie. Co poniektórzy wróżyli mu wielką karierę:
Kto mu wielką karierę wróżył, to nie mam pojęcia, ale fakty są takie, że jest bodaj dziesiąty w lidze pod względem asyst, ma tyle asyst co m.in. Kroos, Harnik czy Farfan. W przeciągu całego sezonu jego postawa w Bundeslidze wygląda przyzwoicie. A to, co robi poza boiskiem to już inna sprawa, Peszko zawsze był przyzwoitym grajkiem, ale również był "misiem z bardzo małym móżdżkiem".
Odpowiedz cytując