Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
Keczup
Member
Od: 01.2012
Offline
#
25347
08.04.2012, 21:13
Przetłumaczy mi ktos na angieslki 3 zdania. Przez translator wychodzą głupoty
Keczup
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Keczup
Znajdź inne posty napisane przez Keczup