Wyświetl pojedynczy post
Majster444
Junior Member
 
Od: 04.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#102
Stary 08.04.2012, 21:12
Witam, mam na imię Przemek Wiśle kibicuję odkąd pamiętam. Jestem z tego dumny.
Na mecze staram się chodzić regularnie, jeśli tylko zdrowie pozwala. Pozdrawiam
"Na dworze jest mrok, w autobusie tłok. Kibice na Wisłę jadą..."
Odpowiedz cytując