Temat
:
Temat Powitalny. Nowi - przedstawcie się!
Wyświetl pojedynczy post
Majster444
Junior Member
Od: 04.2012
Offline
#
102
08.04.2012, 21:12
Witam, mam na imię Przemek
Wiśle kibicuję odkąd pamiętam. Jestem z tego dumny.
Na mecze staram się chodzić regularnie, jeśli tylko zdrowie pozwala. Pozdrawiam
"Na dworze jest mrok, w autobusie tłok. Kibice na Wisłę jadą..."
Majster444
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Majster444
Znajdź inne posty napisane przez Majster444