http://www.eurosport.pl/pilka-nozna/...03/story.shtml
Co tego idiotę interesuje co robią piłkarze po meczu? W sumie ta pzpntacja, yyy reprezentacje gówno mnie interesuje, ale jak już w mediach coś się mówiło o Smudzie w Wiśle to myślę że ten człowiek nie ma wstępu do Wisły.
Najchętniej to podczas tego euro wyrzucił bym radio i telewizor przez okno żeby nie słyszeć o tej komercyjnej imprezce.