Temat
:
[25 kolejka]Jagiellonia Białystok-Wisła Kraków,7 kwietnia 2012,18.00
Wyświetl pojedynczy post
Majster444
Junior Member
Od: 04.2012
Offline
#
189
08.04.2012, 19:03
Popieram Griszka30KR. W drużynie brakuje solidnej osoby, która by ogarnęła tą naszą grę. Sobolewskiego nikt nie daje rady zastąpić z obecnego składu.
"Na dworze jest mrok, w autobusie tłok. Kibice na Wisłę jadą..."
Majster444
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Majster444
Znajdź inne posty napisane przez Majster444