marcin19876 napisał(a):

|
Jak myślicie - Probierz poleci po przegranej z LKS-em czy może po remisie z cracowią bo raczej na zwycięstwa w lidze już liczyć nie możemy.....
|
Przyznam się szczerze, że kontrolowana przegrana z ŁKS-em w takich okolicznościach jak obecnie są (czyli kompletnie stracony sezon) nawet by mnie ucieszyła w kontekście tego co się dzieje na dole tabeli
