szprotson napisał(a):

I oczywiście najlepszy wynik w pucharach osiągnęliśmy tylko i wyłącznie dzięki FARTOWI. Nie dzięki naszej grze jak za czasów Henia tylko dzięki mega wielkie ilości szczęścia.
|
tak tylko i wyłącznie fartowi ale z w następnych nie bedzie problemu bo nam fart nie będzie pewnie potrzebny po ostatnim mistrzowsko rozegranym meczu w Chorzowie
a Iliev jest transferem Cupiała bo ten zatrudnił Basalaja który zatrudnił Valksa ktory dopiero zatrudnil Ilieva a moze bylo jeszcze inaczej
w każdym razie łyso widze nasza przyszłość chętnie sie pomylę
wesołych