|
Przede wszystkim przestańcie wrzucać te linki z Transfermarketu. Ja nie wiem skąd się to wzięło. Jak widzę takie coś, to od razu przechodzę do kolejnego postu. To jakaś filozofia wyznawania graczy FM i sprawdzania ich na takim serwisie?
Rozumiem, ze to mają być nasze propozycje, ale niech one mają jakikolwiek sens. A przedstawiani gracze powinni otrzymywać ładną laurkę, a nie wycinek z 'zakazanego serwisu', bo to wygląda tak, jakbyście pisali, byle tylko napisać.
|