Wyświetl pojedynczy post
Galonek
Senior Member
 
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13009
Stary 08.04.2012, 14:32
Na lewą obronę proponowałbym Magierę z Górnika. Solidny obrońca bez fajerwerków (na które obecnie nas nie stać), a w dodatku był już w Wiśle. Dośrodkowania nie wyglądają u niego najgorzej, a i ze stałego fragmentu potrafi dobrze uderzyć.
Odpowiedz cytując