Wyświetl pojedynczy post
Proud
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2007
Skąd: Bydgoszcz

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1703
Stary 08.04.2012, 14:21
anthony09 napisał(a):Wyświetl post
Probież powinien polecieć na koniec sezonu, powinniśmy zatrudnić odpowiedniego trenera, którego pozyskaliby wespół Stan i Jacek, gdyż mam nadzieję, że Stan zostanie w klubie, bo jego pomoc jest nieoceniona Jacek mądrze myśli z punktu widzenia ekonomicznego, ale Stan ma większą smykałkę do robienia interesów. Układ Jacek na górze, Stan na dole, który negocjuje kontrakty, jeździ załatwia uważam za odpowiedni.

Niestety nie owijając w bawełnę, mam nadzieję że każdy to powie, że najlepszym trenerem był nasz Kazimierz Moskal. Bądź, co bądź zyskał chyba najwięcej na odejściu.
Probież danke ;] Er ist nicht gut ;]
Chociaż gdyby dano mu odpowiednie składniki to może by coś tutaj upichcił

Dziwnie się czyta Twoją wypowiedź zważywszy na Twój awatar
Zlekceważą twój głos
Którym wróżysz im los
Od jakiego ich nic nie wyzwoli
Bo zabije ich las
Rąk co klaszczą na czas
W marsza rytm co śmierć niosąc nie boli


Patrz jak piją i żrą
Twoją żywią się krwią
I żonglują słowami twych pieśni
Lecz nic nie śni im się
A najlepiej wiesz że
Nie istnieje wszak to co się nie śni.


Jacek Kaczmarski
Odpowiedz cytując