Wyświetl pojedynczy post
El'kabat
Senior Member
 
 
Od: 04.2009
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1072
Stary 08.04.2012, 14:15
Udział w PP skonczyl sie dla nas po pierwszym meczu.
Rozumiem,że można być optymistą i wierzyć w awans,gdybyśmy pechowo przegrali na wyjezdzie z jakimis ogórkami 1:3 i w domu spokojnie mogli to odrobić.

Przy naszej obecnie formie i Ruchu,który z Fornalikiem gra naprawdę fajną piłkę to nie ździwiłbym sie gdyby wynik 1:3 znowu się powtórzył.
Obym się mylił i piłkarze dla tej garstki kibiców,którz dalej są z Wisłą pokazali walkę i powalczyli o honor.
Ciekawe swoją drogą jak spisze sie pomoc bez Czarka,zapewne zobaczymy Nuneza i Bruda w środku.
GENERALNIE TO WIADOMO CO
Odpowiedz cytując