Wyświetl pojedynczy post
Blaszczu16
Koneser
 
 
Od: 07.2009
Skąd: Wschód

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1070
Stary 08.04.2012, 13:54
Mecz z Ruchem będzie najważniejszym - nie licząc spotkania w Nikozji o LM - w tym sezonie pod względem sportowym. Wydaje mi się, że Legia już nie odda tytułu i awansuje do finału PP. Gdyby sprawdził się ten scenariusz, to Białej Gwieździe wystarczyłoby wyeliminowanie Ruchu z PP. żeby zagrać w Lidze Europejskiej. Jak awansują do pucharów to zostanie im liga wybaczona przeze mnie.
Odpowiedz cytując