_ukoL napisał(a):

|
Nie sądzę, by Wisła w lecie sprowadziła obcokrajowców. Po takiej nagonce i zwalenia wszystko co najgorsze na zagranicznych zawodników to podejrzewam, że ograniczy się "pion sportowy" do penetrowania rynku krajowego.
|
Gdyby to była głęboka penetracja, a nie płytka, tak jak dotąd, to wszystkim i tak wyszłoby to finalnie na dobre.