Wyświetl pojedynczy post
bonawentura
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13007
Stary 08.04.2012, 13:47
_ukoL napisał(a):Wyświetl post
Nie sądzę, by Wisła w lecie sprowadziła obcokrajowców. Po takiej nagonce i zwalenia wszystko co najgorsze na zagranicznych zawodników to podejrzewam, że ograniczy się "pion sportowy" do penetrowania rynku krajowego.
Gdyby to była głęboka penetracja, a nie płytka, tak jak dotąd, to wszystkim i tak wyszłoby to finalnie na dobre.
Odpowiedz cytując