Wyświetl pojedynczy post
_ukoL
Lokalny Patriota
 
 
Od: 05.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13006
Stary 08.04.2012, 13:17
Nie sądzę, by Wisła w lecie sprowadziła obcokrajowców. Po takiej nagonce i zwalenia wszystko co najgorsze na zagranicznych zawodników to podejrzewam, że ograniczy się "pion sportowy" do penetrowania rynku krajowego.
Liga niezwykłych dżentelmenów: Retro Liga

Odpowiedz cytując