Wyświetl pojedynczy post
Lemoniadowy Joe
Socios Wisła Kraków
 
Od: 12.2002
Skąd: z czeskiego westernu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3510
Stary 08.04.2012, 13:04
Ogryzek napisał(a):Wyświetl post
Zgodnie z twoimi sugestiami

Stan zastał spaloną ziemię, przez moment bujny rozkwit ogrodu, po czym zostawił spaloną ziemię + większy dług (podobno)
W tym długu sa ujęte zyski z pucharów i wartość ujemna czy dodatnia za piłkarzy czy nie ma ,a i teraz odchodzą tez piłkarze kupieni przez lysego i Kapke

Wole juz pilkarza kalekę na 1-rocznym kontrakcie niz łamagę na 5-letnim,a przy skuteczności Bednarza to przewiduje 3 dobre transfery na 10 okienek


Karherop napisał(a):Wyświetl post
a co to nasze gwiazdy nigdy nie pokazały podobnej klasy ? przypomnij mi jaka drużyna przegrala w Tibilisi czy Tallinie ?
na pewno nie ta budowana przez ostatnie 1,5 roku
Ostatnio edytowane przez Lemoniadowy Joe : 08.04.2012 o godz. 13:07.
alejasienieznam
Odpowiedz cytując