Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
buczo1985
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: Jedlicze/Krosno

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20137
Stary 08.04.2012, 11:54
Nie widzę większego przesłania tej dyskusji. Ot zwykle spieranie się nad słabością obecnego (prawdopodobnie) mistrza i nas z tamtego sezonu. Do tego kilka aluzji o kompromitacji w pucharach ze wschodnimi potęgami. Panowie nie nudzi Wam się to? Jeśli Legia dogra przyzwoicie sezon, zdobędzie mistrza. Jak Wisła przestanie uprawiać padakę to może nie spadniemy poniżej 10 miejsca. Tyle w temacie.
What's new?

Odpowiedz cytując