|
Nie widzę większego przesłania tej dyskusji. Ot zwykle spieranie się nad słabością obecnego (prawdopodobnie) mistrza i nas z tamtego sezonu. Do tego kilka aluzji o kompromitacji w pucharach ze wschodnimi potęgami. Panowie nie nudzi Wam się to? Jeśli Legia dogra przyzwoicie sezon, zdobędzie mistrza. Jak Wisła przestanie uprawiać padakę to może nie spadniemy poniżej 10 miejsca. Tyle w temacie.
|