mitmichael napisał(a):

Wracajac do mojego poprzedniego wpisu taki skład na pewno prezentowalby sie bardziej okazale od tego co jest teraz. Połaczenie młodosci z doswiadczeniem to najlepsze rozwiazanie - ale zdecydowano inaczej, nikt nie chciał powrotow - a teraz Kosowski czy Zienczuk pokazuja kto jest lepszy: Oni czy Nasi pomocnicy.
Pareiko - Jovanovic, Głowacki, Chavez, Baszczynski - Kosowski, Wilk, Melikson, Zienczuk - Genkov, Biton
5 ciu polakow, 6sciu zagranicznych pilkarzy - nikt by sie nie czepiał ze sami obcokrajowcy graja a przynajmniej tacy zawodnicy jak Wilk, Głowa, Baszczu, Kosa czy Zieniu oddawaliby sie w 100% Wisle Krakow bo by wiedzieli dla jakiej druzyny grają. A teraz to musimy czekac jakie to transfery wymysli Bednarz
|
wstaw za Kose i Zienia braci Mak za bidona Brożka i za Baszcza Burlige tak optymistycznie patrząc będzie wyglądała 11 Wisły