Wyświetl pojedynczy post
JrQ-
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: C:/WINDOWS/Pulpit

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18562
Stary 08.04.2012, 11:28
Uryga zagrał dobrze, choć prawdę powiedziawszy to wielu powodów do interwencji i wykazania się nie miał. Niech pogra parę spotkań, a prawdopodobnie pogra do końca sezonu, to wtedy realnie będzie można go ocenić.
Odpowiedz cytując