Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#54601
Stary 08.04.2012, 11:07
Wracajac do mojego poprzedniego wpisu taki skład na pewno prezentowalby sie bardziej okazale od tego co jest teraz. Połaczenie młodosci z doswiadczeniem to najlepsze rozwiazanie - ale zdecydowano inaczej, nikt nie chciał powrotow - a teraz Kosowski czy Zienczuk pokazuja kto jest lepszy: Oni czy Nasi pomocnicy.


Pareiko - Jovanovic, Głowacki, Chavez, Baszczynski - Kosowski, Wilk, Melikson, Zienczuk - Genkov, Biton


5 ciu polakow, 6sciu zagranicznych pilkarzy - nikt by sie nie czepiał ze sami obcokrajowcy graja a przynajmniej tacy zawodnicy jak Wilk, Głowa, Baszczu, Kosa czy Zieniu oddawaliby sie w 100% Wisle Krakow bo by wiedzieli dla jakiej druzyny grają. A teraz to musimy czekac jakie to transfery wymysli Bednarz
Odpowiedz cytując