westersyl napisał(a):

Nie wiem czy Michał Probierz dostał jakiś sygnał, że nie ma ciśnienia na wyniki bo moim zdaniem nie wystawia najsilniejszego składu czy w pucharze czy teraz w Białymstoku.
Moim zdaniem mimo wszystko Nunez jest nadal lepszy od Bruda (którego cenie za zaangażowanie w ostatnich meczach), i nie rozumiem tego jak Probierz obchodzi się z Meliksonem.
Michał ma w swojej kadrze porsche, a prowadzi go jak fiata. Zwłaszcza, że trzeba nim prawdopodobnie podreperować budżet.
|
Probież tak ma, że najlepszych sadza na ławkę, tak jak w Jagielloni sadzał Grosickiego, Frankowskiego tak później w Arisie jakąś gwiazdę, teraz znowu zapewne będzie podobnie. Z jednej strony dobrze z drugiej nie, pewnym należy być tego, że Kew Jaliens chyba nie powstanie z ławki gdy wszyscy będą zdrowi

Kiedyś w Wiśle grali reprezentanci Polski, kiedyś Reprezentacja Polski opierała się na zawodnikach Wisły, a teraz ? Teraz nastały czasy, że Reprezentacja opiera się na cudzoziemcach, a Wisła na piątym sorcie europejskim ...
-
1906 poparcia ikon Wisły Kraków S.A.
Arek Głowacki za 10 lat wspaniałych występów, z czego za 299 występy
Tomasz Frankowski za 253 występy / 156 bramek
Paweł Brożek za 246/ 110 bramek
Marcin Baszczyński za 9 lat na R22 i 334 występy