cfa
Irytuje, irytuje - pisałem o tym ponad pół roku temu jeszcze za Maaskanta, że statystyki ma Iliev żenujące w lidze. Od tego czasu niewiele się zmieniło w jego statystykach i grze. No ale kółeczko ładne zakręci i jest git dla niektórych kibiców
Kolejny grubo przepłacony weteran który przyjechał do sanatorium Wiślackiego na stare lata....
Z tym co u nas pokazuje to powinien mieć kontrakt o połowę mniejszy czyli na poziomie Kirma. Obaj mają problemy żeby w więcej niż co 5 meczu cokolwiek dać Wiśle.