Lemoniadowy Joe napisał(a):

a zachwyty zdolnymi Polakami z Korony i Ruchu skończą sie latem w Kazachstanie czy Azerbejdżanie
, "wieśniaki z widłami"
|
a co to nasze gwiazdy nigdy nie pokazały podobnej klasy ? przypomnij mi jaka drużyna przegrala w Tibilisi czy Tallinie ?