westersyl napisał(a):

Nie wiem czy Michał Probierz dostał jakiś sygnał, że nie ma ciśnienia na wyniki bo moim zdaniem nie wystawia najsilniejszego składu czy w pucharze czy teraz w Białymstoku.
Moim zdaniem mimo wszystko Nunez jest nadal lepszy od Bruda (którego cenie za zaangażowanie w ostatnich meczach), i nie rozumiem tego jak Probierz obchodzi się z Meliksonem.
Michał ma w swojej kadrze porsche, a prowadzi go jak fiata. Zwłaszcza, że trzeba nim prawdopodobnie podreperować budżet.
|
Może dlatego wystawia to często psujące się porsche (kontuzje Meliksona) w meczach w których skauci zagraniczni mogą go zobaczyć (Legia) a tak to uważa żeby znowu pół roku nie było leczenia palca u nogi
Na poważnie,
Skoro chcemy go sprzedać to lepiej żeby był zdrowy.