|
Nie wiem czy Michał Probierz dostał jakiś sygnał, że nie ma ciśnienia na wyniki bo moim zdaniem nie wystawia najsilniejszego składu czy w pucharze czy teraz w Białymstoku.
Moim zdaniem mimo wszystko Nunez jest nadal lepszy od Bruda (którego cenie za zaangażowanie w ostatnich meczach), i nie rozumiem tego jak Probierz obchodzi się z Meliksonem.
Michał ma w swojej kadrze porsche, a prowadzi go jak fiata. Zwłaszcza, że trzeba nim prawdopodobnie podreperować budżet.
Teraz przeczytałem że chciał dać szansę tym którzy mniej grali.
Szczerze nie wyobrażam sobie, że Probierz straci pracę, bo to jest po prostu bezsensu. Michał pokazał że potrafił stworzyć drużynę w Białymstoku także liczę że przede wszystkim wraz z Jackiem Bednarzem podejmą dobre decyzje jeśli chodzi o podpisywanie nowych umów z piłkarzami.
PS. Ciekawe czy da się wycinając Makuszewskiego bo to już kolejny gol który wykracza poza standardy ekstraklasy.
Ostatnio edytowane przez westersyl : 08.04.2012 o godz. 10:54.
|