Ogryzek napisał(a):

Czyli zastał spaloną ziemię i zostawił spaloną ziemię + większy dług (podobno)
|
to co powiedzieć o transferach Łysego czy Kapki...
MP zdobyli w pucharach pograli kasa z tychże będzie , a Moskal Probierz to juz raczej nie inicjatywa Valksa tak jak i zimowe transfery wiec juz chyba trudno o pełnej odpowiedzialności szczególnie za wiosenną runde gdzie sięgamy dna
a zachwyty zdolnymi Polakami z Korony i Ruchu skończą sie latem w Kazachstanie czy Azerbejdżanie
, "wieśniaki z widłami"
