Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Jagul
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20130
Stary 08.04.2012, 09:47
Nie ma co się podniecać. Legia zrobiła duży krok do mistrzostwa ale ma przed sobą jeszcze 5 spotkań. Jeżeli znowu przytrafi im się seria 3 remisów z rzędu, to dwie ostatnie kolejki mogą być ciekawe. Najlepszy terminarz ma chyba Ruch, który gra z Polonią, a tak to 3 mecze u siebie w tym dwa z drużynami walczącymi o utrzymanie + mecz z Cracovią co chyba nie jest zbyt wielkim wyzwaniem.
Mimo wszystko dla mnie faworytem dalej jest Legia. I nie ma co gdybać o tym czy mistrz jest słaby czy nie. Mistrz to mistrz nikt nie broni innym wygrywać meczów po 5-0 i golić wszystkich jak leci. Paradoks jest taki, że kiedy niby ten mistrz był "dobry" to pucharach była kompletna klapa.
Odpowiedz cytując