xanti1906 napisał(a):

Po pierwsze nie pamiętam zachwytów nad Brudem.
Po drugie nie ma zachwytów nad Urygą, zagrał poprawie, nie popełnił znaczących błędów. Jest "nasz", młody, a od Jaliensa tańszy pewnie z 50x, grając na podobnym poziomie.
Czekajowi przydałoby się wypożyczenie i regularna gra, bo to może być niezły piłkarz za 2-3 lata.
|
Dokładnie tak jak piszesz, kolejny mitoman z tego Smoka - żadnych zachwytów nie było, ale co najwyżej stwierdzenie że młody, zarabia grosze a gra nie gorzej niż tłusto opłacani pseudo zawodowcy jak Jaliens. Ale zachwyty? Nikt nie piał z zachwytu, co najwyżej było zażenowanie jak Stan mógł sprowadzić taki drogi badziew jak Jaliens skoro za taką grę płaci się 50 razy mniej
