Wyświetl pojedynczy post
zgrybus
Senior Member
 
 
Od: 04.2011
Skąd: Dobczyce

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18559
Stary 08.04.2012, 09:02
Smok napisał(a):Wyświetl post
Były zachwyty nad Brudem - teraz po ekscytacjach.
Były zachwyty nad Czekajem - już utonął w szarej rzeczywistości.
Teraz przyszedł czas na zachwyty nad Urygą. Do wtorku czy kilka dni dłużej?

A może po prostu bierzmy te występy na zimno
W coś trzeba wierzyć . Polak , wychowanek w takich ma iść nasza drużyna
"Przyjaciele , Rodzina i Wisła"
Odpowiedz cytując