Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
zizou
Member
 
 
Od: 06.2011
Skąd: Legionista (znowu) we Wrocławiu;)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20126
Stary 08.04.2012, 07:43
Widzę, że w temacie świąteczna atmosfera - czyli jaja

Panowie - z obu stron - zluzujcie.
Do Legionistów (i Wiślaków poniekąd też): sezon jeszcze się nie skończył, mistrza jeszcze nie znamy, nie wiemy ile punktów zdobędzie i w jakim stylu zakończy rozgrywki zwycięzca ligi w tym roku - jeszcze miesiąc cierpliwości i ewentualnie wtedy będzie można się spierać jaki to ten mistrz 2012 jest słaby / nie słaby.
Na dziś my jesteśmy na pierwszym miejscu, ale - spokojnie, poczekajmy. 3 pkt przewagi to raczej marny komfort. 5 kolejek - przecież w czołówce tabeli może jeszcze nastąpić rewolucja. I zapewne nastąpi, aczkolwiek wierzę, że na miejscach od 2 do 6

Spokojnych świąt, smacznego jajeczka
"Zastanów się dwa razy zanim powiesz coś głupiego. Lepiej utrzymywać innych w niewiedzy niż od razu dać im pewność".
Odpowiedz cytując