|
Po pierwsze nie pamiętam zachwytów nad Brudem.
Po drugie nie ma zachwytów nad Urygą, zagrał poprawie, nie popełnił znaczących błędów. Jest "nasz", młody, a od Jaliensa tańszy pewnie z 50x, grając na podobnym poziomie.
Czekajowi przydałoby się wypożyczenie i regularna gra, bo to może być niezły piłkarz za 2-3 lata.
|