Wyświetl pojedynczy post
dynek.pl
Senior Member
 
 
Od: 03.2003
Skąd: Sandomierz/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1078
Stary 08.04.2012, 00:03
bonawentura napisał(a):Wyświetl post
Fakt jest jeden, co mnie ogromnie irytuje - to co Bednarz zaczął pier@#lić (bo inaczej tego nazwac nie można) na konferencjach prasowych, to kpina z profesjonalnego podejścia do zarządzania klubem. Ten człowiek ma nierówno pod sufitem! Jak można mówić w trakcie sezonu, że on tutaj przyszedł zamiatać, że wszyscy zawodnicy po sezonie, którym kończą sie kontrakty, odejdą z klubu(bo tak należy odczytać jego wypowiedzi)... Zapewniam, że nie w ten sposób motywuje się zawodników. Po prostu musisz też uświadomić sobie, że gdy czuć "miotłę" w szatni, to nie ma atmosfery do wygrywania.
No dokladnie, Jacuś pierwsze co zrobil to kupe we własne gniazdo - runda się dopiero zaczynała, a tu jakieś rozmowy z Jaliensem o rozwiązaniu kontraktu, pozniej jakies smieszne konferencje. Trzeba bylo im powiedziec, ze kazdy w tej rundzie pracuje na swoją przyszłość w klubie i wszystko jest sprawą otwartą, a podziękowac im dopiero w maju po sezonie ale pewnie Jacuś się bał, że jak będzie miał tyle spraw na głowie to jak zwykle nie zdąży z transferami na pierwszy mecz więc wział się za czystki w drużynie już teraz. Probierz niewiele morze w takich warunkach - nikt nie będzie narażał się na kontuzje jesli za pare miesięcy trzeba szukać nowego klubu, a w naszej lidze jednak względy wolicjonalne odgrywają dużą rolę.
Puchar jest na5z!
Odpowiedz cytując